Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

ASUS TUF 3080Ti 12GB OC

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
28.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава графичка ASUS TUF 3080Ti 12GB OC користена во одлична состојба. Графичката е исчистена и сменети се сите падови и пастата со премиум компоненти (само падовите коштаа 50 евра).

Повеќе информации за ова имам споделено на следнава тема:

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
116

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно