Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

ASUS StriX RX580 8GB & EVGA RTX2060 Super 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.500 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат следниве две графички, во одлична состојба се без гаранција:

ASUS ROG-STRIX RX580 8GB = 10500 den

EVGA GFORCE RTX 2060 SUPER 8GB = 19500 den
  • Хаха
Реакции: Dajman

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
501

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно