Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
edin.ademovic

Asus STRIX - GTX 1050 Ti - 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
edin.ademovic
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
464

Повеќе огласи од edin.ademovic

На врв Дно