Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Asus Strix GeForce GTX 980 OC 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Графичката е користена само за лајт гејминг како WoW и Overwatch. Не е користена за копање.

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
310

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно