Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ron0n

Asus Strix Claw Dark Edition Mouse

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10019_10038_10039&product_id=10575&mfp=manufacturers%5B19%5D
Се продава маус Asus Strix Claw Dark Edition. Купен од сетек со фискална и гаранција до: 23.05.2023.

Се продава поради тоа што кликовите се меки за мој вкус и не ми лежи на рака како што мислев.

Козметички е 10/10 бидејќи е многу малку користен. Доаѓа во комплет фабричко пакување и гаранцијата со него.

Можно е праќање по карго на ваш трошок.

Локација: Ресен
Телефон: 078 807 311

Информации

Автор
Ron0n
Поднесена
Последна промена
Прегледи
190
На врв Дно