Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Asus Rx 460 strix

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам за проценка на Asus rx460

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
529

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно