Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Asus ROG Strix X570-E Gaming WiFi

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам комплетно исправна матична плоча Asus ROG Strix X570-E Gaming WiFi во оригиналната кутија со сите додатоци, купена од странство и користена околу една година, без локална гаранција.

Цена, фиксна: 13000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
899

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно