Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

ASUS ROG Strix SCAR II GL504GS-ES056 без батерија

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
560 €
Истекува

Опис

Конфигурацијата:
 • i7-8750H,
 • 16 GB RAM,
 • 256 Nvme,
 • 1T HDD,
 • GeForce GTX 1070,
 • 1920p на 144 Hz.

 • Одлично сочуван со минимални знаци на користење.
 • Работи само приклучен на полнал. Батеријата не се полни воопшто.
Реферетен линк: ASUS ROG Strix GL504GS-ES056 - GL504GS-ES056 laptop specifications

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
293

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно