Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Asus Rog Strix RX5500XT Gaming 8GB DDR6 128Bit

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Перфектна состојба, не е копана, користена е во обичен компјутер, гаранција истечена....
Може проверка на лице место
На лагер 2 карти
цена: 7000 ден

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
263

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно