Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kristijan_m75

ASUS ROG STRIX RX 5700 XT

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Поради апгрејд на графичката картица,се продава графичката карта од насловот/ASUS ROG STRIX RX 5700 XT/купена е од член од форумов пред неколку месеци,без гаранција.Сменета паста кај гојдо/Arctic MX-6/.

Информации

Автор
kristijan_m75
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
180

Повеќе огласи од kristijan_m75

На врв Дно