Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Asus Rog Strix RX 5700 XT 8GB RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
200 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Grafickata e kako nov... mnogu malce koristena za light gaming ne e kopana...
Grafickata ima tivki ventilatori i niski temperaturi... smeneta pasta Arctic MX-4

8GB DDR6 256Bit

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Последна промена
Прегледи
333

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно