Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Asus ROG STRIX RTX4090 24GB OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
129.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
160

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно