Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
OrionZ

Продадено ASUS ROG Strix RTX 3070 Ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
28 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купена од Пане, користена за гејминг откако е земена. Доаѓа со во оригиналната кутија со сите додатоци.

Цена: 27.500 денари

Информации

Автор
OrionZ
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
353

Повеќе огласи од OrionZ

На врв Дно