Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600 / GTX1660S / 16GB DDR4-3200 / 500GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
45.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продаваат нови гејминг компјутери ASUS ROG Strix GA15 со следнава конфигурациja:

MB: Asus B550M ROG Strix AM4
CPU: AMD Ryzen 5 3600X
RAM: 2 x 8GB DDR4 3200MHz
VGA: Asus GTX1660S TUF 6GB GDDR6 OC
SSD: 500GB NVMe
PSU: 500W 80+
Case: Asus ROG Gaming aRGB
OS: Windows 10 PRO digital license

Цена, фиксна: 45000 денари
Гаранција 1 година
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
549

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно