Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Asus ROG Strix B650E-F Gaming WiFi

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нова AM5 ATX матична плоча Asus ROG Strix B650E-F Gaming WiFi без оригиналната кутија но со сите додатоци:


Цена: 14000
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
302

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно