Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vektor666

Продадено Asus Rog Strix 5700XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Поради апгрејд, продавам Asus Rog Strix 5700XT
Летото сменето паста Arctic MX6.
Флеширани најновите биос.
Цена: 9000 денари.
Без замени.

Информации

Автор
Vektor666
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
323

Повеќе огласи од Vektor666

На врв Дно