Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

ASUS ROG Gladius III Wireless маус

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://rog.asus.com/mice-mouse-pads/mice/wireless/rog-gladius-iii-wireless-model/
Здраво дечки,

На продажба оди ASUS ROG Gladius III Wireless маус (меѓу најдобрите АСУС мауси).

Гејмерски маус со 3 мода на работа: жичен и 2.4 за гејминг и блутут по потреба

Маусот е во одлична состојба (како нов).

Доаѓа во оригинално пакување со некористени замена
  • свичеви
  • глајдови
  • енкодер за маус wheel
Повеќе инфо на овој линк:


Купен е од Сетек пред една и еден месец 4,000 денари (самошто заврши гаранцијата).

Цената за нов е таа сѐ уште.

Го продавам за 3,000 ден заради апгрејд.

  • Ми се допаѓа
Реакции: gremlin и Miki98

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
160

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно