Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
OrionZ

Продадено Asus ROG Gladius 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Активно користен околу два месеци со гаранција до 24.11.2023 во Сетек. Доаѓа во оригиналната кутија заедно со пар јапонски Omron свичеви и PTFE mouse skates.

Може пратка по карго на ваша одговорност.


Информации

Автор
OrionZ
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од OrionZ

На врв Дно