Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nvidia88

ASUS ROG G751

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Менувам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Менувам лаптоп ASUS ROG G751 купен од член од форумов, за појак со моја доплата
ASUS ROG G751 i7-4720HQ,display 17.3" g-sync Full HD, 16 GB DDR3L-SDRAM 1600mhz, ssd samsung 850 pro 256gb+ ssd kingston a400 480gb ,NVIDIA GTX 970M so w11 pro
За повише инфо,инбокс

Информации

Автор
nvidia88
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
204

Повеќе огласи од nvidia88

На врв Дно