Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Asus ROG G531: Core i7 9750H, 16GB DDR4, GTX 1650 4GB, 512GB NVMe, 15.6" FHD IPS 120Hz, Win 11 Pro

Датум Цена Промена (во %)
11 јуни 2024 во 13:49 24.000 ден. 4
7 јули 2024 во 11:44 23.000 ден. 4
На врв Дно