Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Asus ROG G531: Core i7 9750H, 16GB DDR4, GTX 1650 4GB, 512GB NVMe, 15.6" FHD IPS 120Hz, Win 11 Pro

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправен, не удиран, лаптоп Asus ROG G531 со следниве спецификации: Core i7 9750H, 16GB DDR4, GTX 1650 4GB, 512GB NVMe, 15.6" FHD IPS 120Hz, Licensed Win 11 Pro
Повеќе информации овде: ROG Strix G | Laptops | ROG Global

Батеријата на лаптопот е во добра состојба 2/3. Лаптопот има козметички забелешки на горниот капак кои можат да се забележат на сликата. Се продава со оригиналниот полнач.
Лаптопот е самошто исчистен од прашина, променети се темралната паста и термалните падови и функционира безпрекорно, со свежа инсталација на лиценсиран Win 11 Pro.

Цена, фиксна: 24000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
165

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно