Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Asus ROG Case со i5 8500/1660super

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
27.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам половно десктоп куќиште составено од Asus ROG G15 case со Rgb лента однапред и лента внатре, i5 8500 6 core cpu со Deepcool 92mm mini tower fan, z390 pro MSI mb, GPU 1660super Asus dual(гаранција 2год), 2*8gb ddr4 RGB Kingston, nvme Adata Falcon 250gb + 250gb Kingston sata диск, 600w Chieftec psu. Комплет исправен, тазе инсталиран Win. За замена доаѓа во предвид процесор i7 десета генерација и понов или графичка од 3060ti нагоре.
Повеќе информации во порака.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
354

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно