Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Продадено ASUS ROG BP4701 15-inch Laptop Gaming Backpack

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://rog.asus.com/in/apparel-bags-gear/bags/rog-bp4701-gaming-backpack-model/
Здраво на сите,

Го продавам следниот ранец, во прилог слики, го продавам од причина што не ми одговара.Купен е од сетек по цена од 1899.00 МКД. Користен е само 2 недели.

Во прилог официјален линк - Asus Rog BP4701


Поздрав,
  • Ми се допаѓа
Реакции: dzunko

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1419

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно