Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

ASUS PRIME Z690-P D4 - i5 12400f

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Матичната работи само на трет и четврт слот, првиот и вторит не работат. Ја користам за играње и нема гајље. Планирам да земам нешто друго, би ве замолил за проценка и на процесорот I5 12400F, ако сака некој може и комплет да одат.
Стари се околу 4/5 месеци, немаат гаранција зошто се земени во компензација. На сликата се гледа зошто не работат слотовите, ми кажаа дека може да се направат.
Оргиналните кутии од деловите мислам дека ги имам, со фабричкиот кулер од процесорот некористен, може да се пратат по карго.

070-821-333
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
457

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно