Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Asus Prime H270-Plus + Intel Celeron G3900

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат
- Asus Prime H270-Plus + Intel Celeron G3900 2.8 Ghz + Stock Intel Cooler

cena: 2500

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
87

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно