Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Asus PRIME B660-PLUS D4 - искривени пинови

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Неисправен - за делови
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
359

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно