Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Asus Phoenix GTX1650 OC 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Гаранција истечена, користена за CS GO.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно