Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goran.n

Asus PH-GT1030-O2G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava

Asus PH-GT1030-O2G​

Информации

Автор
goran.n
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
321
На врв Дно