Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

ASUS PG279Q 27 inch 2K QHD,IPS,165Hz, G-SYNC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ќе ве замолам за проценка на мониторов, ASUS PG279Q 27 inch 2K QHD,IPS,165Hz, G-SYNC
Купен од сетек со помината гаранција и си работи најнормално во супер состојба. (Минимален беклајт блид.)
Се мислам дали да го продавам, ако има добри проценки/понуди ќе го дадам. Се размислува ради апгрејд.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
286

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно