Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spiritBreaker

Asus GT 501 case + Anker Power port mini

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
се продаваат следниве работи:

1. Куќиште: Asus GT501, стаклото без гребаници, трите ARGB вентилатори се расипаа, останат само 1х140mm вентилатор, конекторот за USB е скршен (крут кабел и лоши отвори за front io придонесоа за кршење), нема гаранција, 4000 ден
2. Полнач: Аnker power port III mini, гаранција истечена, само полнач, поддржува 27w полнење за ајфони. 1000 ден
3. оригинално dongle: Apple lightning to 3.5mm, гаранција истечена, нема пакување, 500 ден

Напомена: куќиштето доаѓа со оригинална кутија за него.

БЕЗ ЗАМЕНИ, карго на ваш трошок.

контакт дм или 077/556-271

Информации

Автор
spiritBreaker
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
365

Повеќе огласи од spiritBreaker

На врв Дно