Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Asus DUAL-RTX3050-O8G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
276

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно