Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vikomkd

ASUS Dual GTX 1070 и Riotoro Enigma G2 650w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ако може проценка на деловите од насловот.
Станува збор за оваа графичка DUAL-GTX1070-O8G|Graphics Cards|ASUS Global
И ова напојување ENIGMA 650W | RIOTORO

Графичката е купена во склоп на конфигурација од Гојдо и е користена само за гејминг, и е без гаранција.
Напојувањето е купено од Нексио и има гаранција до 31.05.2025, користено е во гејминг компјутер.

Информации

Автор
vikomkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
415

Повеќе огласи од vikomkd

На врв Дно