Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
prichina

Asus Dual GTX 1070 8gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.500 ден.
Истекува

Опис

Користена 2 години за Video rendering во Premier Pro и кежуал гејминг. Ако му значи сето ова на некој, пошо глеам има поделни мислења за начинот на користени графички. 12 500 денари.

076 461 881 Иво

Информации

Автор
prichina
Поднесена
Последна промена
Прегледи
974

Повеќе огласи од prichina

На врв Дно