Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
LeRade

Продадено ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti OC Edition 4GB GDDR5 Проценка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ако може проценка за ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti OC Edition 4GB GDDR5. Не е копана, користена е за веб и графички дизајн.

Информации

Автор
LeRade
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
343
На врв Дно