Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
UnderMyRules

Assasins's Creed PS4/PS5 колекција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава оваа преубава Assasins's Creed колекција за PS4/PS5!
10,000ден
Од мене добивате гратис Cyberpunk 2077 PS4 нова(неотпакувана) и Pes 2018

НАПОМЕНА: Игрите одат само како што е назначено комплет( не се делат посебно)

Информации

Автор
UnderMyRules
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
334

Повеќе огласи од UnderMyRules

На врв Дно