Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

AsRock Z590 steel legend + i9 10900F

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продаваат матична плоча и процесор со гаранција.
Процесорот е со гаранција до 05.2024
Матичната е со гаранција до 05.2023 година.
Деловите се од лична конфигурација.
Процесорот е користен со thermal grizzly krynout.
Оргиналното кулерче мислам дека го немам.
Ги огласувам поради надградба, потребна ми е проценка за да оформам цена

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Последна промена
Прегледи
644

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно