Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продадено ASRock B450 Steel Legend

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.asrock.com/mb/amd/b450%20steel%20legend/index.asp#Specification
Здраво,

Поради апгрејд, се продава матична плоча ASRock B450 Steel Legend.
Користена е во гејминг PC. Доаѓа со оригиналната кутија заедно со сите додатоци.
Купена е од Нексио и има гаранција до 26.09.2024.

Цена: 3800 ден.

Само во Скопје.
Не праќам по карго.

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Последна промена
Прегледи
286

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно