Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

AsRock B450 Pro4, Ryzen 3 1200AF, Gskill 2x4gb DDR4, Deepcool 600 Bronze

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат следните компоненти:
MB: AsRock B450 Pro4
CPU: Ryzen 3 1200af
RAM: Gskill 2x4gb 2133mhz CL15
PSU: Deepcool DA600 Bronze.

Може замена за mini-itx AM4 матична.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
353

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно