Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fatal1ty_

Продадено Arduino Uno + Display

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Користено само за тест проекти, целосно исправен диспејот со фабричко најлонче.
Подолго време стои во фиока па се надевсќам дека некој ќе му најде примена.

За цена сум сигурен па сакам проценка.

Информации

Автор
Fatal1ty_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
212

Повеќе огласи од Fatal1ty_

На врв Дно