Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DrMTR

Продадено ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
170 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-nova-pro-wireless-pc-playstation
Се продава НОВ хедсет во кутија, неотворен
ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION
High-Fidelity Gaming Audio with Active Noise Cancellation
Dual USB connections support PC, Mac, PlayStation, Switch, VR & more
Nova Pro Acoustic System with Premium Hi-Res Capable Drivers and Sonar Software
Active Noise Cancellation (ANC) with Transparency Mode
Hot-swap between 2 batteries for unlimited playing time
Simultaneous 2.4GHz & Bluetooth mixes game & mobile audio
AI-powered noise cancelling mic with stealth retractable design
360 Spatial Audio for PC (Sonar Software) and PS5 (Tempest 3D audio)


Донесени од странство. На лагер 2 Нови Неотпакувани (170 евра парче) и уште 2 исто така нови некористени но без кутија (150 евра парче).

Информации

Автор
DrMTR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
368

Повеќе огласи од DrMTR

На врв Дно