Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

Apple Wireless Keyboard А1255

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
25 €
Истекува

Опис

Apple Wireless Keyboard А1255
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
548

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно