Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Apple Watch SE2 & Huawei Watch GT2

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво ги продавам следниве паметни часовници, Apple Watch SE2 & Huawei Watch GT2.

Apple watch е користен нецели 3 месеци.

Двата часовници се во супер состојба без гребаници и слично и двата си ги имаат кутиите.
Барам проценка.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
209

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно