Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Apple Watch SE2 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Apple watch se2 44mm, часовникот е купен пред две недели на 05.03.2024 од Телеком, доаѓа во фул пакување, часовникот има 1 година гаранција.Без траги на користење е, нуквално нов 100% battery healt има.

Цена 12000 денари
Контакт ПП

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
145

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно