Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Apple Watch SE 1st gen 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава следниов часовник, половен користен година дена.

Цена 10000

Информации

Автор
pavlestyle
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
250

Повеќе огласи од pavlestyle

На врв Дно