Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Apple Slim Keyboard A1243 Scissors switch

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам перфектно сочувана (без знаци на користење) и многу малку користена тастатура Apple Slim Keyboard A1243 USB, алуминиумска осонова со scissors switch. Функционира со не-Apple компјутери.


Цена, фиксна: 2000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
756

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно