Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steff_92

Apple Mouse и Apple Keyboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
50 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат одлично сочувани Apple Mouse 1 и Apple Keyboard 1.
Маус модел A1296 и тастатура модел A1314.

Користат AA батерии, се поврзуваат со bluetooth, може да работат и на Windows.
Цена за маус 60e, цена за тастатура 60e.

Тастатурите визуелно се qwertz, но системски ако е сетирана qwerty тастатура, така и функционира.

Информации

Автор
Steff_92
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1422

Повеќе огласи од Steff_92

На врв Дно