Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Cika

Apple Mophie Speedport GaN 120W полнач

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.600 ден.
Истекува

Опис

Имам поголема залиха на Apple Mophie полначи, нови, неотпакувани, донесени од странство.

Комплетно компатибилни со сите Apple уреди, а сите USB-C порти се PowerDelivery(PD).


Полначите ќе бидат достапни за кратко време во МК, примам резервации по ПП или на 077-704-843 (Viber,WA) и праќам по карго.

Цена: 3600 денари, фиксна.

Информации

Автор
Cika
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
328

Повеќе огласи од Cika

На врв Дно