Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steff_92

Apple Keyboard 1

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
40 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава одлично сочуванa Apple Keyboard 1 модел A1314.

Користи AA батерии, се поврзува со bluetooth, може да работи и на Windows.
Цена 40e.

Информации

Автор
Steff_92
Поднесена
Последна промена
Прегледи
91

Повеќе огласи од Steff_92

На врв Дно