Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Apple iPhone XS 64GB Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
250 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://m.gsmarena.com/apple_iphone_xs-9318.php
Се продава телефонот на брат ми, во одлична состојба, без никакви оштетувања. 9.5/10
Цело време користен со маска и стакло, battery health:82%.
Оди со кутија и неколку маски.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
284

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно