Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax, Како нови. Супер цени

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

На продажба Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax. Телефоните се сочувани како нови. Неспоредливо со тие во мобилари. Супер цени

1. Apple Iphone 13 Pro 128GB 90% -95% Battery
Бои: Silver и Siera Blue

Цена 28.600 денари

2. Apple Iphone 13 ProMax 128GB 93%
Бои: Green и Siera Blue

Цена 34.500 денари

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249
На врв Дно